2515 KEISER CT

TITUSVILLE, Florida 32780 · Brevard County · Parcel 22 3509-IZ-27-3

$34 700
Assessed Value
$88 710
Market Value
Annual Tax
$9 700
Taxable Value
Ownership
OwnerERMERINS, PAUL T
Mailing Address4747 S Washington AVE Apt 126 Titusville FL 32780
Property Details
Year Built1968
Living Area2 408 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$54 000
Just (Market) Value$88 710
Assessed Value$34 700
Exemptions-$44 400
Taxable Value$9 700